O nas

Słoneczna Hiszpania nie od dzisiaj jest znana jako jeden z bardziej atrakcyjnych regionów turystycznych na całym świecie. Mnóstwo turystów odwiedzających ten kraj jest tylko potwierdzeniem tej tezy. Sami również jesteśmy pasjonatami niezwykłych egzotycznych podróży, a Hiszpania to nasze oczko w głowie, nasz konik.

Dlatego też zakochaliśmy się w tym słonecznym kraju, a naszą miłość przelaliśmy na ową stronę internetową. Prezentujemy tu najważniejsze, najbardziej niezwykłe zakątki kraju z Półwyspu Iberyjskiego. Prezentujemy takie miejsca, których być może nie można znaleźć w żadnym katalogu. Chcemy nie tylko pokazać piękno hiszpańskich plaż Alicante, Costa Blanc oraz innych mniejszych i większych miejscowości. Chcemy tu pokazać piękno kultury tego kraju, zwyczajów regionalnych, atrakcji charakterystycznych dla małych społeczności lokalnych. Poza tym również dajemy możliwość wynajmu lub zakupu nieruchomości w tym pięknym kraju. Nie chodzi bynajmniej o nieruchomości w dużych miastach, ale właśnie w sercu turystycznej części Hiszpanii. Dajemy możliwość zakupu tej nieruchomości na bardzo jasnych, zrozumiałych warunkach. Nasza propozycja nie jest bynajmniej skierowana do osób bardzo zamożnych. Tu raczej kierujemy naszą propozycję do osób odważnych, które nie boją się wyzwań, które nie boją się realizować swoich najskrytszych marzeń, dla których nie ma słowa niemożliwe.

Te słowa mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ nasza działalność sprawiła, że wiele osób zrealizowało owe marzenia i stało się posiadaczami własnej nieruchomości w Alicante, w miejscu, gdzie słońca świeci ponad 300 dni w ciągu roku.

Słoneczna Hiszpania jest tym miejscem na turystycznej mapie świata, które niezmiennie fascynuje osoby z całego świata. Tu słoneczna pogoda jest gwarantowana, a tym samym udany wypoczynek jest tym elementem, który po prostu turysta kupuje w pakiecie. My jesteśmy podróżnikami, a naszą pasję podróżowania chcemy kultywować i zarażać nią coraz więcej osób również w Polsce. Proponujemy coś, co przebija wszelką inną ofertę, co sprawia, że Hiszpania staje się znacznie bliższa, że można ją nazwać drugim domem. Proponujemy Hiszpanię z nieco innej perspektywy. Nieruchomości, które znajdują się  w ofercie, to najwyższa półka, której nie można zakwestionować, której nie można się oprzeć. Sunhome to oferta dla spragnionych czegoś naprawdę niezwykłego, dla spragnionych nieco innej Hiszpanii, w której każdy wschód i zachód słońca smakują zawsze inaczej, smakują zawsze bardzo wyjątkowo.