Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby zwiększyć swoją wiedzę o ubezpieczeniach

Każdy rodzaj polisy ubezpieczeniowej, w którą inwestujesz, musi zostać odpowiednio zbadany przed podpisaniem w linii przerywanej.

Edukacja na ten temat jest kluczem do uzyskania ubezpieczenia, którego potrzebujesz, aby chronić swoją rodzinę i inwestycje. Przeczytaj uważnie poniższy artykuł, aby nie przegapić żadnych wskazówek, z których możesz skorzystać.Połącz swoje polisy ubezpieczeniowe, aby zaoszczędzić pieniądze. Wiele firm ubezpieczeniowych udziela zniżek, z których najczęstszym jest zniżka za posiadanie więcej niż jednej polisy w firmie. Zapytaj o wiele ofert, gdy Twój sklep do ubezpieczenia. Kup jedną na indywidualne polisy, a drugą za cenę pakietu.Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu podróżnym, zacznij od sprawdzenia tego, co już mogłeś pokryć. Większość polis dotyczących właścicieli domów i najemców obejmuje kradzież mienia; wiele kart kredytowych oferuje przypadkową śmierć podczas podróży, jeśli użyłeś karty do opłacenia podróży. Niektóre oferują nawet ubezpieczenie wynajmu samochodu i dodatkową ochronę bagażu.Nowe towarzystwa ubezpieczeniowe mogą cały czas dzwonić. Ale zanim wykonasz skok, dokładnie przeanalizuj drobny druk. To, co na pierwszy rzut oka wygląda na dobrą transakcję, może być prawdziwe. Jednak może istnieć wiele małych, ale ważnych różnic między twoją obecną polisą a tą, którą rozważasz (składki, odliczenia, limity ubezpieczenia itp.). Więc upewnij się, że wiesz, jak wygląda następna łódź, zanim wskoczysz na statek.Wyjaśnij swojej firmie ubezpieczeniowej, co się stało, a oni powinni szybko odpowiedzieć na wszelkie roszczenia, które zgłosisz. Upewnij się, że zrobiłeś kilka zdjęć swoich obrażeń. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby zwiększyć swoją wiedzę o ubezpieczeniach

Nie próbuj fałszować informacji, aby zdobyć więcej pieniędzy.

Nie tylko nie dostaniesz zapłaty, ale prawdopodobnie wpadniesz w wiele kłopotów.Aby uzyskać najlepsze stawki ubezpieczenia, często opłaca się połączyć wszystkie polisy w ramach jednej firmy. Jednak nie zakładaj automatycznie, że byłaby to najtańsza trasa. Czasami zniżka dla wielu polis jest mniejsza niż w przypadku posiadania oddzielnych polis z różnymi firmami.Jeśli zamierzasz złożyć reklamację, śledź wszystko, co robisz, aby zapewnić dokładność. Śledź każdą rozmowę, którą prowadzisz z firmą ubezpieczeniową, aby mieć harmonogram postępów w dochodzeniu roszczenia. Pomóc może nawet wysłanie listów zawierających fizyczną dokumentację rozmów, które odbyłeś telefonicznie lub osobiście.Uzyskaj polisę ubezpieczeniową dla zwierząt domowych wraz z ubezpieczeniem podróżnym. Niektóre firmy nie płacą za wizyty u weterynarza, jeśli jesteś w drodze, co może prowadzić do dużych wydatków dla właściciela zwierzęcia. Znajdź polisę, która pozwoli ci odwiedzać innych weterynarzy, a będziesz mógł bezpiecznie podróżować ze swoim futrzanym przyjacielem.Popraw swoją zdolność kredytową przed zakupem ubezpieczenia. Wiele firm pobiera wyższą składkę, jeśli masz zły kredyt. Zły kredyt jest uważany za ryzyko, a składki ubezpieczeniowe dotyczą zarządzania ryzykiem. Poprawa kredytu może w efekcie zaoszczędzić setki dolarów rocznie na składkach.Pomyśl o anulowaniu klauzuli holowniczej z ubezpieczenia samochodu. Holowanie będzie kosztować około 100 dolców, ale zapłacisz więcej po kilku latach składek ubezpieczeniowych za ochronę. W większości przypadków polisa obejmuje holowanie po wypadku, więc płacąc za ubezpieczenie holowania, w zasadzie wydajesz pieniądze bez powodu.Teraz, gdy poświęciłeś czas na przeczytanie powyższych wskazówek, jesteś na dobrej drodze do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej swojej polisy ubezpieczeniowej. Nigdy nie możesz być zbyt wykształcony w zakresie ubezpieczenia, ponieważ im więcej masz informacji, tym mniej prawdopodobne jest, że popełnisz błąd.