Stylowa kurtka na jesień i zimę

Nowy płaszcz zimowy lub kurtka jest często twoją największą inwestycją w garderobę

Dobrze dobrany płaszcz nie tylko ochroni cię przed zimnem i wiatrem, ale jednocześnie dobrze wygląda. Ale cena nowej kurtki to nie jedyna kwestia do rozważenia przed zakupem. Ważny jest również fason i funkcje, jakie ma spełniać, a to może być trudne, ponieważ wiele kurtek jest obecnie albo zbyt technicznych, albo nazbyt modnych. Te pierwsze zapewniają ciepło, ale wyglądają dziwnie wszędzie poza górami, a te drugie oznaczają, że wyglądasz stylowo, ale jest ci zimno. Nie pomaga to, że w sprzedaży jest tak wiele stylów do wyboru, z których każdy jest przeznaczony do innych zadań. Jeśli wybierzesz źle, wydasz dużo pieniędzy na coś, czego prawie nie nosisz, dlatego decyzję o zakupie nowej kurtki na zimę należy dobrze przemyśleć. Aby pomóc znaleźć płaszcz zimowy, który dobrze wygląda i zapewnia wygodę oraz ciepło, trzeba dokładnie przejrzeć aktualną ofertę sklepów internetowych oraz stacjonarnych. Jeśli kupujesz tylko jedno okrycie, płaszcz wełniany to najlepszy wybór. Jest to podstawa naszego ubiory od ponad wieku, ponieważ pasuje do wszystkiego co mamy w garderobie. Płaszcze są stylowe i eleganckie oraz świetnie wyglądają w połączeniu z sukienką nałożoną do grubych rajstop czy zwykłymi dżinsami.

Stylowa kurtka na jesień i zimę

Płaszcz można również nosić zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień, a w każdej stylizacji sprawdzi się niezawodnie.

Najbardziej uniwersalna wersja jest jednorzędowa i sięga do połowy uda. Poszukaj takiego modelu, który ma nieco więcej miejsca w klatce piersiowej, abyś mogła zmieścić dodatkowe warstwy ubioru pod spodem. Jeśli obawiasz się, że płaszcz wełniany nie sprawdzi się w zimie, możesz zdecydować się na pikowany płaszcz puchowy lub kurtkę, jakie znajdziesz na stronie https://brendi.pl. Tradycyjnie wypełnienie takich kurtek składa się z puchu gęsi lub kaczek, ale możesz kupić równie dobre wersje takich okryć wierzchnich z wypełnieniem syntetycznym, które zatrzymuje duże ilości ciepła. Płaszcze puchowe wyglądają dobrze w połączeniu z wytrzymałymi ubraniami, takimi jak dżinsy, swetry i płaskie buty.