Modowa mądrość, którą będziesz chciał podzielić się z innymi

Moda to temat, który dla wielu osób czasami wydaje się nieco przytłaczający.

Dzieje się tak, ponieważ wydaje się, że zawsze jest za dużo informacji, za którymi nie możesz nadążyć, jeśli chodzi o modę, to nieprawda. Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę o modzie, czytaj dalej.Jeśli nosisz pończochy, miej przy sobie małą buteleczkę przezroczystego lakieru do paznokci. Jeśli wpadniesz w przeszkodę lub złapiesz, mała kropla pasty pomoże to zatrzymać, zanim stanie się zła. Pamiętaj, że do pracy wystarczy niewielka ilość, więc nie przesadzaj, bo będziesz miał lepki bałagan.Kiedy nosisz dwie rzeczy w tym samym kolorze, upewnij się, że odcienie pasują idealnie lub prawie idealnie. Na przykład nie noś granatowej koszuli z granatowymi spodniami. Mimo że oba są niebieskie, nie wygląda to tak dobrze, jak gdyby oba elementy były tego samego koloru.Nie kupuj odzieży tylko dlatego, że jest na wyprzedaży. Nie kupuj rzeczy, które są na wyprzedaży, jeśli nie podkreślają Twojej sylwetki lub nie pasują do Twojego stylu. Zostanie zignorowany, ponieważ zajmie miejsce w Twojej szafie.Jeśli chcesz, aby wyglądała na szczuplejszą, spróbuj nosić kolor czarny. Niezależnie od tego, czy jest to czarna koszula, spódnica, sukienka czy garnitur, kolor sprawia, że ​​całe ciało wydaje się cieńsze. Jeśli czerń nie jest kolorem, który lubisz, spróbuj uzupełnić swój strój jaśniejszymi kolorami.Bądź na bieżąco z najnowszymi stylami. Możesz pozostać na bieżąco, subskrybując kilka zabawnych magazynów o modzie. Czasopisma są świetnym źródłem informacji o nowych stylizacjach z sezonu na sezon.Sposób nakładania makijażu zależy od tego, dokąd się wybierasz. Modowa mądrość, którą będziesz chciał podzielić się z innymi

Na przykład, jeśli wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną, zachowaj naturalny wygląd makijażu i podkreśl swoje najlepsze cechy.

Na przykład, jeśli masz piękne oczy, noś delikatny kolor, który wzmacnia kolor oczu. Jeśli twoją najlepszą cechą są kości policzkowe, dodaj trochę koloru do jabłka swoich policzków.Jeśli zauważysz, że Twój lakier do paznokci staje się zbyt gęsty, nie rozpaczaj. Spróbuj dodać do butelki kilka kropli zmywacza do paznokci na bazie acetonu. Wstrząśnij i sprawdź konsystencję. Kontynuuj to, dopóki nie będzie można ponownie użyć. Wydłużysz okres użytkowania swojej pasty i zaoszczędzisz przy tym pieniądze.Nie rób zakupów pod wpływem mody. Kupując pod wpływem impulsu, często dokonujesz złych wyborów. Ubranie może nie pasować tak dobrze, jak się spodziewałeś, lub tak naprawdę nie pasuje do niczego w twojej szafie. Przed dokonaniem zakupu zadaj sobie pytanie, czy naprawdę tego potrzebujesz i czy masz przedmioty, które mogą go komplementować.Okulary przeciwsłoneczne to świetny dodatek do stroju latem. Ale rodzaj okularów przeciwsłonecznych, które robisz, może naprawdę zmienić lub zepsuć Twój wygląd. Jeśli masz okrągłą lub dużą twarz, wybierz większe okulary przeciwsłoneczne. Z drugiej strony, jeśli masz małą twarz, noś mniejsze okulary przeciwsłoneczne.Sukienki z zanurzonym brzegiem są teraz w modzie. Te sukienki opadają zarówno z przodu, jak iz tyłu, choć nie zapadają się zbyt dramatycznie. Sukienki z głębokim dekoltem to świetny sposób na podkreślenie ramion, a noszony na szpilkach to idealny wygląd!Jak zapewne wiesz, nie wymaga to szalonej wiedzy, aby dowiedzieć się, jak uzyskać dobre wyczucie mody. Ze wszystkim, czego się nauczyłeś, spróbuj się zastosować, abyś mógł poprawić swój wygląd, a ludzie docenią nowe style, które dla siebie stworzyłeś.