Na zimowy urlop wybierz Międzygórze

Wyjazd w góry to świetny czas na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi, przerwę od pracy i podziwianie pięknych scenerii.

Taki aktywny odpoczynek pozwoli nam nabrać sił, energii i zrelaksować się oraz zwolnić tempo, ponieważ na co dzień obowiązki nie pozwalają nam na to. Obecnie w góry możemy jeździć przez cały rok, również zimą, jeśli jednak chcemy uniknąć tłumu turystów, zatłoczonych szlaków i stoków narciarskich, powinniśmy wybierać na wyjazd mniej popularne miejscowości, takie jak Międzygórze. Znajduje się ona w Sudetach, u podnóża góry Śnieżnik, zatem jeśli nie chcemy jechać w Tatry czy do Zakopanego, będzie to dla nas odpowiednie rozwiązanie.

Na zimowy urlop wybierz Międzygórze

Komfortowe noclegi w pensjonacie w Międzygórzu

Oczywiście również w mniejszych miejscowościach znajdziemy wiele atrakcji dla turystów, jak stoki narciarskie, ścieżki rowerowe, szlaki do narciarstwa biegowego czy trasy do pieszych wędrówek o różnym stopniu trudności. W okolicach Międzygórza znajdziemy również zamki, twierdze, sanktuaria, wodospady, jaskinie oraz kopalnie. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, dlatego możemy wyjechać całą rodziną na urlop, i cieszyć się aktywnie spędzanym wspólnie czasem na łonie natury. Z pewnością odpoczynek z dala od zatłoczonych przez turystów miejsc będzie atrakcyjny dla osób, które chcą zrelaksować się w ciszy i spokoju.

Jeśli zdecydujemy się na wyjazd do Międzygórza, możemy zatrzymać się w Słonecznej Willi. Jest to malowniczo położony pensjonat, w którym mamy do dyspozycji 22 komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami. Na miejscu znajdziemy również restaurację, która oferuje pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej, gdzie możemy zjeść posiłek, napić się kawy. W pensjonacie można również zorganizować wiele różnych imprez okolicznościowych, jak wesele, szkolenie firmowe, wyjazd integracyjny.

Jeśli wyjeżdżamy w góry Sudety, pensjonat międzygórze jest odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ oferuje wygodne noclegi w korzystnej cenie. Możemy wybierać spośród pokoi dwu, trzy i czteroosobowych urządzonych w wysokim standardzie i z łazienką. Dużą zaletą jest restauracja i bar na miejscu, gdzie zjemy smaczne i pożywne śniadanie przed wyruszeniem na szlak turystyczny, a wieczorem wypijemy ciepłą herbatę czy drinka.