Dlaczego warto założyć firmę w Wielkiej Brytanii?

W Wielkiej Brytanii pracuje duża ilość polaków, często są to kierowcy, osoby które świadczące tam rodzaju usługi przykładowo w budownictwie.

Z pewnością zauważają że założenie działalności gospodarczej w Anglii jest opłacalne, dzięki czemu będziemy mogli zdobywać nowych kontrahentów. Możliwość wystawienia faktur to okazja współpracy z wieloma firmami. Naturalnie prowadzenie działalności w Anglii jest ułatwione przez państwo, w tym przypadku mamy proste zasady podatkowe, dużą kwotę wolną od podatku.

Dlaczego warto założyć firmę w Wielkiej Brytanii?

Biuro rachunkowe znacznie uprości proces założenia i prowadzenia firmy

Dobrym pomysłem będzie wybranie biura rachunkowego które będzie mogło pomagać nam na wszystkich etapach związanych z założeniem działalności a następnie prowadzeniem naszej firmy. Musimy pamiętać iż na początku musimy wybrać rodzaj firmy, najczęściej będzie to spółka Limited, następnie musimy załatwić wszystkie formalności w urzędach, otworzyć konto bankowe. Oczywiście osoby które nie miały wcześniej styczności z prowadzeniem własnej działalności mogą mieć problemy ze zrozumieniem niektórych dokumentów czy też wypełnieniem różnego rodzaju wniosków. Dlatego też biuro rachunkowe będzie w tym przypadku dużą pomocą, pomoże nam szybko załatwić wszystkie formalności.

Biuro rachunkowe będzie także prowadziło nasze księgi, wyliczało podatki, kwoty ubezpieczenia. Jeżeli będziemy zatrudniali pracowników wówczas także zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z kadrami, odprowadzaniem podatków do właściwych urzędów. Naturalnie wynajęcie zewnętrznego biura będzie bardzo dobrym pomysłem, da nam to pewność iż wszystkie sprawy związane z administracją oraz finansami w naszej firmie będą prowadzone w sposób prawidłowy, natomiast my będziemy mogli zająć się prowadzeniem biznesu.

Jeżeli chcemy rozpocząć współpracę z biurem księgowym warto wejść na stronę https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/, znajdziemy tam biuro księgowe w Londynie, dostępny będzie także księgowy który mówi w języku polskim, co z pewnością ułatwi znacznie współpracę zwłaszcza na pierwszym etapie.