Wyprawy rowerowe po Polsce

Polska ma wiele do zaoferowania, dlatego mogą na tym skorzystać i Polacy i obcokrajowcy. Warto pokazywać turystom z innych krajów jak wygląda nasza przyroda. Najlepiej jest to zrobić jadąc na rowerze.

Z okna samochodu czy autokaru to nie jest to samo jak poczuć to wszystko na sobie. Miejscem, które jest przygotowane bardzo dobrze ze ścieżkami rowerowymi jest polskie morze. Można stratować z Koszalina i dojechać aż do Gdańska. To będzie niezapomniana wyprawa, która wszystkim osobom utkwi w pamięci. Wielu obcokrajowców się na nią decyduje i są bardzo zadowoleni. Mogą poznać kraj z innej strony często z takiej, której w przewodnikach nie było. Tras oczywiście jest znacznie więcej, dlatego każdy zainteresowany wycieczkami rowerowymi może coś dla siebie znaleźć. Wystarczy tylko trafić na kogoś, kto takie wyprawy organizuje, a wtedy w bezpieczny sposób dotrzemy do wszystkich punktów, które są zawarte w programie.

Wyjątkowe wycieczki rowerowe

Obcokrajowcy powinny odwiedzić również wschód naszego kraju. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie szlak Green Velo, który wraz z trasami pobocznymi liczy sobie dwa tysiące kilometrów. Dla osób, które przyjechały z dużych miast do Polski taki świat będzie niesamowity. Cisza, spokój, otaczająca ich przyroda. Właśnie tego im trzeba było i z takiej wyprawy będą bardzo zadowoleni. Nie trzeba szlaku przejeżdżać w całości, bo to trochę czasu zajmuje, ale chociaż jedną z tras warto sobie wybrać. Panuje tam niesamowita atmosfera i wszystkim się tam bardzo podoba, co oznacza, że jeśli tylko obcokrajowcy tam pojadą i my z nimi to wszyscy wrócimy stamtąd zadowoleni. Więcej o ciekawych trasach w całym kraju, które są wyjątkowe można poczytać na stronie cycling holidays in poland. Im więcej wiemy o takich trasach tym więcej można przekazać swoim znajomym z całego świata. W ten sposób na pewno zachęcimy ich do wybrania się do naszego kraju, przesiądą się na rower i zwiedzą całkiem inny świat. Warto ich to teraz bardzo mocno zachęcić.